Tekirdağ

Tekirdağ

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat hizmetlerini İstanbul-Tekirdağ ve ve Tekirdağ-İzmir Ev Taşıma olacak şekilde sunmaktayız. Tekirdağ ili içinde İstanbul ve İzmir illerine göre kaliteli hizmet veren profesyonel nakliye firması olmadığından birçok müşterimiz için taşımalarında kendilerine çözüm ortağı olduk ve olmaya devam ediyoruz.

Şehirlerarası ev taşımalarında uzman olan firmamız gerekli tüm fizibilite çalışmalarını yaparak eşyalarınızı istediğini zaman tarafınızdan teslim alıp planlanan şekilde en kısa zamanda tarafınıza teslim etmektedir. Eşya miktarınıza göre her zaman bir boy daha büyük araç gönderen firmamız her türlü olumsuzlukları düşünüp buna göre çalışma organizasyonu yapmaktadır.

Evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonel ve tecrübe sahibi nakliye firmaları ile taşınmak her zaman sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Ev taşıma zorluğunu düşündüğünüz de sizlere çözüm ortağı olacak nakliye firmaları ile taşınmanız sizlerin yararına olacaktır.

Firmamız EGETUR Nakliyat, İstanbul ve İzmir şubeleri ile Ege ve Marmara arasında köprü görevi görmektedir. Böylelikle Ege ve Marmara bölgeleri arası taşımaları olan müşterilerimize taşımalarında kolaylık sağlanmaktadır. Bizimle anlaşmanız halinde kaliteli hizmeti, uygun nakliye fiyatlarına alabilirsiniz.

Tüm nakliye organizasyonlarımız sigorta kapsamında olup, eşyalarınızın güvenliği için her türlü önlemler önceden alınmaktadır. Ülkemizde 2. el ev eşyasına güvence vermeyen Sigorta firmalarına rağmen eşyanızın her türlü güvencesi firmamız teminatı altındadır.

Tekirdağ evden eve nakliye hizmetini sadece komple eşya taşımacılığı yanı sıra parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Sizleri de Referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız…

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Ev Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları