İstanbul İzmir Ev Taşıma

İstanbul İzmir Ev Taşıma

İstanbul İzmir Ev Taşıma organizasyonu ile İstanbul İzmir arası taşınan müşterilerimize kaliteli nakliye hizmetini en ekonomik nakliye fiyatları ile sunmaktayız.  Organizasyonlarımız yılın 365 günü tam zamanlı olarak gerçekleştirilmektedir.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetini uygun fiyata almak için neler yapılmalı ?

Firmamız ile taşıma işleminize karar verdiğinizde taşıma tarihinden minimum 1 hafta öncesinde bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Karşılıklı dönüşlerde tarihlerde esneklik olabileceğinden taşıma tarihini 2-3 gün opsiyonel olarak bırakmanız gerekmektedir. Örneğin ayın 15′inde taşınmak istiyorsunuz, sizlerden düşündüğünüz taşıma günü ile ilgili bir gün öncesi ve bir sonrası olacak şekilde bizlere opsiyon bırakmanızı istiyoruz. Böylelikle ayın 14-15 veya 16′nda ayarlama yapılarak eşyalarınızın taşınma işlemi gerçekleştirilir. Net taşıma tarihleri en geç 2 gün önceden tarafınıza bildirilir.

İstanbul İzmir Nakliye hizmetimizi 1997 yılından itibaren gerçekleştirmekteyiz. Bu güne kadar sayısız müşterimize bu konuda yardımcı olduk ve olmaya devam ediyoruz. Diğer firmalardan farkımız taşımalarınızı kendi özmal nakliye araçlarımız ile gerçekleştirmemiz gelmektedir. Hiçbir şekilde taşeron kullanılmamaktadır.

Taşıma fiyatlarına gelindiğinde verdiğimiz taşıma hizmetini, hizmet kalitesi bizimle paralel olan firmalar ile kıyasladığınız da fiyatlarımızın uygunluğunun kanaatine varmış olursunuz. Fakat sektörde çok fazla korsan firma olduğundan bazen aşırı düşük fiyat veren firmalar olmaktadır. Böyle firmalara güvenmemeniz gerektiğini hatırlatırız. Çünkü bu tarz firmalar sizlerden taşıma esnasında ekstra ücret talep etmektedirler. Yada eşyalarınızı komisyon karşılığında başka kişilere taşıttırarak mağduriyet yaşamanıza sebep olmaktadırlar.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

- Tüm büyük eşyalarınızın paketlenmesi ve yeni evde açılıp yerleştirilmesi
- Mobilyalarınızın de-montajının yapılıp, yeni adreste tekrar kurulum işlemlerinin yapılması
- Beyaz eşyalarınızın bağlantılarının sökme ve yeni evinizde tekrar bağlantılarının gerçekleştirilmesi
- Askıdaki elbiselerinizin portatif askılı dolaplarda taşınması
- Salon ve mutfak kırılacak eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi ve yeni adreste geri iadesiz şekilde tarafınıza bırakılması

Tüm bunların yanı sıra Nakliyat Sigortanız firmamız tarafından ALLİANZ Sigortaya yaptırılıp eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetleri için hazırladığımız web sayfamızda kısaca bazı bilgilere yer vermeye çalıştık. Ev taşımak detay ve hassasiyet gerektirir. Sayfamızda cevabını bulamadığınız farklı sorular olduğunda tereddütsüz firmamızı arayabilir ve aklınıza takılan her türlü soruları Müşteri Temsilcisi çalışanlarımıza ileterek cevap bulabilirsiniz.

Tercihiniz her zaman Kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmaları olmalıdır. Referanslarımız, fiyat ve detaylı bilgi almak için lütfen bizlere İstanbul yada İzmir iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz…

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları