Balıkesir Nakliyat

Balıkesir Nakliyat

Egetur Nakliyat, Balıkesir evden eve taşıma ihtiyacı olan müşterilerine kurumsal ve bireysel evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. İstanbul Balıkesir arası evden eve taşıma ihtiyaçlarınız da sizlere bir telefon mesafesinde olduğumuzu hatırlatırız. Firmamız İstanbul ve İzmir şubeleri ile organize ettiği Marmara ve Ege bölgeleri arası nakliye organizasyonları ile müşterilerine kaliteli hizmet uygun evden eve nakliyat fiyatları ile sunmaktadır.

Balıkesir’den İstanbul’a yada İzmir’e veyahut Marmara ve Ege bölgesinde ki başka bir şehre taşınma ihtiyacınız da sizlere çözüm ortağı olacağımızı unutmayın.

Evden eve nakliyat süreci zorlu ve meşakatli bir süreçtir. Bu zorlu süreçte sizlere çözüm ortağı olabilecek kurumsal ve profesyonel firmalar ile taşınmanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü sektörde çok amatör firma bulunmaktadır.

Evden eve nakliyat sektöründe herhangi bir denetleme ve eğitim olmadığından zaman içerisinde kendisini geliştirmiş, müşteri memnuniyetine önem veren, personeline ev taşıma konusunda eğitim veren kurumsal ve referanslı firma tercih etmelisiniz. Dolayısıyla eşyanızın paketlemesinden tutun, de-montaj ve montajı ve taşınmasına kadar personelin eğitimli olması sizler için artık bir noktadır.

Bizler bu durumları yaşamamanız adına belli zaman aralıklarında personelimize daha iyi hizmet vermeleri adına eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimler sadece eşya taşıma konusunda olmayıp, müşteri ilişkileri konusunda da personelimiz eğitime tabii tutulmaktadır.

Bizlere ister mail, isterseniz iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere 7/24 çalışan Müşteri Temsilcisi çalışanlarımız her konuda yardımcı olacaklardır. Erken rezervasyonlarda %20′ye varan indirimlerden yararlanmak için 1 hafta öncesinden iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan Adana Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları