Adana Nakliyat

Adana Nakliyat

Egetur Nakliyat, Adana evden eve taşıma ihtiyacı olan müşterilerine kurumsal ve bireysel evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Adana nakliye işlemlerimiz İstanbul-Adana ve İzmir-Adana olarak karşılıklı şehirlerarası taşımalar şeklinde gerçekleştirilir.

Şehirlerarası evden eve nakliyatta en önemli unsur taşıma şirketidir. Taşıma şirketinin işinde profesyonel olması olası aksiliklerde sorunların üstesinden gelme kabiliyeti daha yüksektir.

Yıllardır evden eve nakliyat işlemlerinde bir sürü şikayet okumakta ve bize gelen telefonlarda dinlemekteyiz. Yaşanan sıkıntıların başında işinde uzman olmayan amatör yada korsan firmalar ile uygun fiyata anlaşılması gelmektedir. Bu sorunların yaşanmaması adına mutlaka ve mutlaka kurumsal ve referanslı nakliye firmaları tercih edilmelidir.

Eşyalarınızın durumu yeni yada daha önce kullanılmış dahi olsa düşük fiyatlı firmaları tercih etmeyiniz. Bir çok müşterimiz ”benim eşyam eski ne olacak, kırılsa da bir iki parça eşya kırılır çok fazla önemli değil” diyerek ucuz fiyatlı firmaları tercih ettiklerinde eşyalarının kırılması söz konusu olsa da olmasa da taşıma esnasında ekstra ücretler talep edilmekte ve genel olarak alınmaktadır.

Firmamız 1997′den bu güne kadar sayısız müşterimizin eşyalarını şehirler arası olarak taşımalarını gerçekleştirdi. Türkiye’nin hemen hemen her iline evden eve nakliyat hizmeti sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Sizler de bizi tercih ederek eşyalarınızın sağlıklı ve güvenli taşımalarını sağlayabilirsiniz.

Tüm nakliye organizasyonlarımız sigorta kapsamında olup, eşyalarınızın güvenliği için her türlü önlemler önceden alınmaktadır. Ülkemizde 2. el ev eşyasına güvence vermeyen Sigorta firmalarına rağmen eşyanızın her türlü güvencesi firmamız teminatı altındadır.

Bilgi ve fiyat için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın…

Bir önceki yazımız olan Bursa Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları