Bursa Nakliyat

Bursa Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul Bursa arası yada İzmir Bursa arası olarak firmamız tarafından tam zamanlı olarak verilmekte. İstanbul’a yakın olmasından dolayı tarafımızca az miktardaki eşyaların aynı gün içinde taşınması şeklinde gerçekleşir. Miktar olarak çok fazla eşyanın olması halinde ise eşyalarınız 2 güne yayılarak taşınması sağlanır. 1 gün eşyaların araca yüklenmesi, 2. gün ise yeni adrese taşınması ve kurulumu yapılır.

İzmir Bursa arası evden eve nakliyat hizmetlerinde ise işlemler genelde 2 günde yapılmaktadır. İzmir Bursa arası ev taşımalarınızı taşıma tarihi ile ilgili opsiyon tanımanız halinde uygun rakamlara sizlere yardımcı olmaktayız.

İstanbul Bursa ve İzmir Bursa organizasyonumuz sayesinde güvenli ve sağlıklı nakliye hizmeti almanız için her geçen gün yatırımlarını artıran Ege Tur Nakliyat, sürekli yenilediği araç filosu ile Bursa evden eve nakliyat hizmetlerinde en hızlı hizmeti sunmayı başarmıştır.

EGETUR Nakliyat ile eşyalarınız güvende, profesyonel standartlarda, hızlı ve ekonomik olarak taşınır. Sizlerin bekletilerini her zaman üst seviyede tutan firmamız taleplerin en nitelikli bir şekilde karşılanmasını kendisine misyon edinmiştir.

Teknolojik donanımlara sahip son model nakliye araçlarımız ile eşyalarınızı evinizden en iyi paketleme teknikleriyle paketleme yaparak, güvenli bir yolculuğa hazır hale getirmekteyiz. Yeni adresinize ulaştığında profesyonel ve eğitimli personel ekimiz tarafından indirme işlemi tamamlanarak kurulum işlemleriniz yapılır ve eşyalarınız sizlere teslim edilir.

Eşyalarınız taşınmaya başlamadan önce güvence altına alınır. Olası tüm tehlikelere karşı maddi ve manevi kayıplarınızın önlenmesi için eşyalarınız full sigortası yapılarak garanti altına alınmış olunur.

Nakliyat sektöründeki tüm olumsuzluklara karşı müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamız Profesyonel Nakliyat hizmetlerini her alanda uygulayarak güler yüzlü müşteri beklentisini hep göstermektedir. Bursa evden eve nakliyat organizasyonumuz da aynı bakış açısı içinde gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ankara Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları