Kartal Nakliyat

Kartal Nakliyat

Firmamızın Kartal  Evden Eve Nakliyat hizmetleri şehiriçi ev taşıma, ofis taşıma, banka taşıma, parça eşya taşıma gibi tüm nakliye hizmetlerini kapsamaktadır. Taşınılacak eşyalarınız her ne olursa olsun bizlerle iletişime geçmeniz halinde müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizleri konu ile ilgili departmana yönlendirerek yardımcı olacaklardır.

Anadolu Yakasının gelişen en önemli ilçelerinin başında gelen Kartal, yeni yapılarla farklı bir çehreye bürünmektedir. Avrupa’nın en büyük Adalet Sarayının burada oluşu ve yine İstanbul için önemli hastanelerin başında gelen Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi iki büyük hastanenin bu ilçede olması semtin gelişmesini etkilemektedir. Eski alışılagelen tek katlı binaların yerine yüksek binaların ve gökdelenlerin yükselmesi bunun en önemli göstergesidir.

Kentsel dönüşüm ile ev taşıma işlemleri de yoğunluk göstermektedir. Bulunduğunuz evinizden kısa bir süreliğine taşınacağınız eve eşyalarınızın sorunsuz ve hasarsız taşınması önemli bir husustur.

Firmamızın Merkezinin Maltepe’de olması ve Kartal ilçesine komşu olmamız bu semtimizde gerçekleşecek tüm ev taşımalarında kendilerine özel indirimler uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bize 0216 383 10 90 veya 0216 459 70 89 nolu telefonlardan ulaşın.

Sizler için hazırladığımız Kartal evden eve nakliyat hizmetimizi sizlerde Sosyal Paylaşım ağlarında paylaşarak çevrenizdeki insanların da bu hizmetimizden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Maltepe başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları