Maltepe

Maltepe

Kuruluşu İstanbul Maltepe semtinde gerçekleşen firmamız, semt sakinlerine ev eşyası taşımacılığında %20′ye varan indirimler uygulamaktadır. Firmamız her zaman komşuluk değerlerini bilen ve bu değerleri yaşatan yönetici kadrosu ile komşularımızın taktirini kazanmış bulunuyoruz.

Sizlerde İstanbul Maltepe’de ikamet ediyor ve evinizi taşımak zorunda kaldığınızda firmamızdan destek alabilirsiniz. İster bize 0216 383 10 90 isterseniz Yalı Mah. Ş. Nedim Özpolat Sok. No:1/6 adresinde bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizleri karşılayacak müşteri temsilcisi çalışanlarımız taşıma işlemleriniz için sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Maltepe evden eve nakliyat hizmeti tam donanımlı olarak verilen bir nakliye hizmetidir. Hizmetlerimiz adresten adrese teslim şeklinde gerçekleştirilmektedir. Taşıma hizmetlerimizi arasında paketleme, mobilyaların de-montaj ve montajı, askılı elbiselerin özel askılı dolaplarla taşınması, beyaz eşyalarınızın sökme ve yeni evde bağlantılarının gerçekleştirilmesi bulunmaktadır. Tarafımızdan sadece elektrik işleri ve duvar monte işlemleri verilmemektedir.

EGETUR Nakliyat olarak siz değerli Maltepe sakinlerine hizmet vermekten gurur duymaktayız. Taşıma hizmeti için sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan en ufak endişeniz olmasın. Maltepe’de daha önce bizi tercih eden tüm müşterilerimiz referansımız olup, sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Maltepe’de ev taşımak için artık kapı kapı nakliye firması aramanıza gerek kalmadı. Bizi arayın sizlere çözüm ortağı olalım. Sizlerde kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmetini ekonomik nakliye fiyatlarına almanın avantajını yaşayın.

Firmamız sadece ev eşyası taşıma hizmeti vermemektedir. Ev taşımanın yanısıra, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmetleri de tarafımızdan verilen nakliye hizmetleridir. Ofisinizin taşınmasında yada az miktardaki kısmi eşyalarınızı başka bir şehre göndermek istediğinizde de bizden yardım alabilirsiniz. Evinizden çıkmanız gerektiğinde depolama ihtiyaçlarınıza da  sizlere çözüm üretmekteyiz.

Referanslarımızdan Bazıları