İzmir Nakliyat

İzmir Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmetimiz tüm İzmir geneline ev taşıma, parça eşya taşıma ve ofis taşıma hizmeti verilmek üzere organize edilen bir nakliye hizmetidir.

2000′li yıllarda ilk olarak İstanbul – İzmir bağlantısı olması sebebi ile açılan İzmir şubemiz daha sonra gelen yoğun talepler sayesinde tüm il geneline şehiriçi nakliye hizmetleri de vermeye başlamıştır. Ülkemizin gelişmiş illeri başında gelen güzel İzmir’imizin evden eve nakliye konusunda yaşadıkları sıkıntıları gidermek için, bölge halkından gelen talepler sayesinde İzmir evden eve nakliyat organizasyonumuz hizmete girmiştir. Bu sayede tüm müşterilerimize kaliteli nakliye hizmetini en ekonomik şartlar altında sunmaya başarmışızdır.

EGETUR Evden Eve Nakliyat olarak İstanbul yada diğer illerden İzmir’e nakliyat işlemlerini ile İzmir’den İstanbul’a yada diğer illere evden eve nakliyat işlemlerini tam profesyonellikte vermekteyiz.

Firmamız yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile İzmir evden eve nakliyat organizasyonlarında taşınmanın planlanması ve gerçekleştirilmesi ile verdiği hizmetin kalitesini daha da artırarak tüm İzmir ve çevresinde tavsiye edilen firma olma özelliği taşımaktadır.

Tüm İzmir ve Ege halkına taşıma organizasyonlarında bizi tercih ettikleri için teşekkürü bir borç biliriz…

Egetur Nakliyat firması olarak amacımız İzmir halkının beklentilerini karşılamak için en kaliteli şartları yerine getirmek ve verdiğimiz kaliteli hizmeti en uygun ve ekonomik şekilde sunmak olacaktır. Nakliye sektöründe yaşanan fiyatlandırma sorunlarını çağdaş ve bilimsel bir yaklaşımla ortadan kaldırarak, kaliteli evden eve taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlarla vermeyi başardık.

İzmir evden eve nakliyat işlemleriniz için firmamıza günün 24 saati ulaşarak, istediğiniz soruları müşteri temsilcisi çalışanlarımıza yöneltebilir, ev taşıma planlaması için bilgi ve fiyat alabilirsiniz. İsterseniz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşınma işlemi için en doğru fiyatlandırmanın yapılması ve taşınmanın planlanmasını yapabilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz…

Bir önceki yazımız olan İstanbul Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları