İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat

İstanbul Maltepe ve Levent şubelerimiz ile tüm İstanbul geneline evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. İstanbul evden eve nakliyat organizasyonlarımız belirli bir program dahilinde gerçekleşir. Bu programlama sayesinde eşyalarınız belli bir plan içinde hiçbir aksiliğe izin vermeyecek şekilde taşınır.

Planlama eşyalarınızın yerinde tespit edilmesi ile başlar. Eşyalarınızın tespiti sonucu taşıma işleminizin hangi boyda araçla yapılacağı, taşımanızın kaç personel ile gerçekleşeceği ve gerekli tüm paketleme materyallerinin belirlenmesi ile devam eder. Taşıma günü artık hiçbir aksiliğe izin verilmeyecek şekilde eşyalarınızın taşınması gerçekleşir.

Nakliye sektörü İstanbul’da çok gelişme sağlayamamıştır. Özellikle evden eve nakliyat alanında en önemli detaylardan biri de sunulan hizmetin temiz ve titiz bir şekilde yapılmamasıdır. Profesyonel nakliye hizmeti sunan bir şirketin vermesi gereken önemli hizmetlerin başında eşyaların güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınmasıdır.

İstanbul evden eve nakliyat organizasyonunda taşıma günü yapılması gerekenler, eşyaların titizlikle paketlenmesi, de-montaj işlemlerinin yapılması, eşyaların araca güzel bir şekilde istiflenmesi sonrasında yeni evde eşyaların eve taşınması ve paketlerin açılarak tüm eşyaların istenilen doğrultuda yerlerine yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tekrar yapılması gelmektedir.

Firmamız tüm büyük eşyalarınızı havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlemektedir. Kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıt yada ince havalı naylonlar ile paketlenip kolilenmesi yine tarafımızca yapılır. Bunun yanı sıra askıda bulunan eşyalarınızın özel askılı dolaplarla taşınması ve yerleştirilmesi işlemi yapılır.

Tüm bu hizmetler verilirken eşyalarınızın taşındığı aracın kapalı ve ev eşyası taşıma için dizayn edilmiş olması önemlidir. Firmamız bu konuda büyük yatırımlar yaparak tüm araçlarımız özel yapım kasalara sahiptir.

Evden eve nakliyat İstanbul hizmeti alırken mutlaka bizden bilgi ve fiyat alınız. Kurumsal ve Profesyonel çalışan firmamız sizlere her türlü nakliye konusunda yardımcı olacaktır.

Referanslarımızdan Bazıları