Muğla

Muğla

İstanbul ve Muğla illerimiz arası ev taşıma ve parça eşya taşımacılığı hizmeti veren firmamızın müşterilerine sunduğu ekonomik nakliye hizmetleri için arayın. Yılın 365 günü iki ilimiz arasında servislerimiz vardır. Komple veya parça eşyalarınızı servislerimiz ile ekonomik fiyatlara taşıtabilirsiniz.

İstanbul Muğla evden eve nakliyat organizasyonlarımız İstanbul’dan Muğla merkez ve tüm ilçelerine hızla devam etmektedir. Ege bölgesine özel taşımacılık noktalarımızla en kaliteli ve güvenilir hizmeti, hızlı ve ekonomik fiyatlara sunmaktayız.

EGETUR Nakliyat güvencesi ile sizlerde eşyalarınızı sağlıklı ve güvenli olarak İstanbul’dan Muğla’ya veya Muğla’dan İstanbul’a gönül rahatlığıyla taşıtabilirsiniz. Güler yüzlü ve güvenilir personel yapısıyla fark yaratan, ekonomik fiyat politikası kaygılarınıza son veren bir bakış açısı ile çalışır.

Ege bölgesi geneline hizmet veren firmamız verdiği tüm nakliye hizmetlerinde müşterisine garanti vermektedir. Müşteri memnuniyetine dayalı bir çalışma içinde çalışan firmamız verdiği kaliteli hizmet ile müşterisinden her zaman taktir toplamıştır.

Hizmetlerimiz ev taşıma, az miktardaki eşyalarınızın taşınması olarak tabir edilen parça eşya taşıma, ofis taşıma, fuar ve kongre malzemesi taşıma, kolili malzeme taşıma ve tekstil malzemesi taşıma hizmetleri yer almaktadır. Eşyalarınız 1 gün gibi kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir. Ayrıca yükleme ve boşaltma işlemini kendi personelimiz yaptığından eşyalarınızın hasar görmesi minimuma indirgenir.

Firmamız taşımalarda özel tasarımlı kasalara sahip nakliye araçları kullanmaktadır. Tüm araçlarımız reklam ve logolu olup, 5 yaşından büyük aracımız yoktur. Sarsıntısız taşıma için araçlarımız özel süspansiyonlara sahiptirler.

Sizlerde referanslarımız sayfamızı ziyaret ederek referanslarımızı inceleyebilir ve bizimle çalışmaya karar verebilirsiniz. Sorunsuz ve Hasarsız Taşıma için EGETUR Nakliyat…

Bir önceki yazımız olan Manisa başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları