İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma

İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma

Antalya ilimiz Akdeniz bölgesinin en önemli turistik ili olma özelliğini taşımaktadır. Gerek şehir merkezinde gerekse Alanya, Kaş, Kemer, Serik, Finike ve Manavgat’ta ülkemizin en iyi turistik otelleri bulunmaktadır. Yazlık bölge olması sebebi ile birçok yerli turizmci yaz tatilini otel yerine kendine ait yazlık evlerde geçirmeyi tercih etmektedir.

Yazın belli dönemlerde tatillerini geçirdikleri yazlık ev veya villalarına İstanbul’da oturdukları evden kullanmadıkları ve fazla olan az miktardaki eşyalarını taşıtmak istediklerinde firmamız kendilerine bu süreçte yardımcı olmaktadır.

İstanbul Antalya arası parça eşya taşıma organizasyonumuz eşyalarınızın evinizden paketlenerek teslim alınması ile başlar, göndereceğiniz adreste eve kadar teslim edilmesi ile sonlanır. Taşıma hizmetimiz içinde gerekli tüm paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri, işçilik ve sigorta hizmetleri bulunmaktadır.

Eşyalarınızı taşımaya karar verdikten sonra taşıma tarihinize 1 hafta kala bizi arayıp organizasyonu başlatabilirsiniz. Bundan sonraki her türlü nakliye işlemleri ve teslim zamanı hakkında firmamız sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Parça eşya taşımacılığında uzmanlaşan ve tecrübe kazanan firmamız ile taşınmak sizler için ayrıcalık olacaktır.Eşyalarınızın teslim alınması esnasında evinize gelen personelimiz eşyalarınızın listesini alarak sizlere Taşıma Formu düzenlemektedir. Varış adresinde bu taşıma formu ile eşyalarınız kaybolmadan ve hasarsız bir şekilde tarafınıza teslim edilir.

İstanbul Antalya parça eşya taşıma organizasyonumuz tek taraflı olmayıp Antalya’dan İstanbul’a da parça veya komple eşyalarınızı bizimle güvenle taşıtabilirsiniz.

Hizmetimizden yararlandınız ve çevrenizdeki insanların da bu hizmetimizden yararlanmasını istiyorsanız lütfen yazımızın altında bulunan  Sosyal Medya platformlarını kullanarak paylaşımda bulunun.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları