İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

Firmamız İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılığını haftanın belli günlerinde düzenlediği seferlerle müşterilerine yardımcı olmaktadır. Seferlerimiz ve nakliye fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Parça eşya taşımacılığında bizimle ilk kez çalışan birçok müşterimizin bazı kaygıları olmaktadır. Bunlar; eşyalarımız acaba kaybolur mu, ne kadar kısa sürede tarafımıza teslim edilir, hassas olan eşyalarımızın zarar görmesi durumunda ne yapılır vb. sorulardır.

Parça eşya taşıma gerçekten uzmanlık ve profesyonellik gerektirir. Eşyaların tam listesinin alınarak kaybolması yada eksik teslim edilmesi önlenir. Zaman konusuna gelindiğinde ise teslimatlarımız genelde 1 gün gibi kısa sürede gerçekleşir. Eşyalarınızın güvenliği konusunda ise personelimiz konusunda uzman olduğundan en iyi paketleme malzemeleri ile eşyalarınız paketlenir ve taşınmaya hazır hale gelir. Hiçbir eşyanız paketsiz taşınmaz.

Neden parça eşya taşımacılığında firmamızı tercih etmelisiniz?

Hasarsız Nakliye Garantisi
Güleryüzlü Uzman Kadro
Hızlı ve Zamanında Teslimat
Özenli Paketleme
Uzmanından De-montaj veMontaj işlemleri
Özel Tasarımlı Araçlar
Ekonomik Nakliye Fiyatları

Sizlerde az miktardaki eşyalarınızın İstanbul’dan Bodrum’a taşınması durumu olduğunda bizlerle 1 hafta öncesinden iletişime geçerseniz her türlü organizasyon firmamız tarafından yapılarak eşyalarınızın taşınması gerçekleştirilir. Üstelik ekonomik fiyatlarla kaliteli nakliye hizmeti almış olursunuz.

Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları