Karşıyaka

Karşıyaka

Karşıyaka semti İzmir’in nüfus yoğunlu bakımından en yoğun olduğu semtlerin başında gelmektedir. İlçenin sahile sıfır konumda olması da buradaki yapılaşmayı etkilemektedir. Son yıllarda Karşıyaka adeta İzmir’in incisi olmayı gözüne kestirmiş gibi yeni bir çehreye bürünmektedir.

Karşıyaka Mavişehir, Atakent ve Yamaç mahallerinde yapılan konut projeleri ile ilçe ayrı bir kimlik kazanmaktadır. Son derece modern ve teknoloji ile donatılmış siteler inşa edilerek semt sakinlerinin beğenisine sunulmuştur. Bizde 2000 yılından itibaren Karşıyaka semtinde olduğumuzdan Karşıyaka’nın değişen yeni yüzüne tanıklık etmiş bulunuyoruz.

İzmir Karşıyaka ofisimiz ilk zamanlarda İstanbul-İzmir arası nakliye organizasyonlarını ayarlamak için kurulmuş olsa da zamanla gelen yoğun talepler üzeri şehiriçi ev ve ofis taşıma hizmeti de verilmeye başlanmıştır. Hizmetlerimiz A’dan Z’ye adresten teslim alıp yeni adrese teslim şeklinde olduğundan dilerseniz taşıma işleminiz öncesi hiçbir işlem yapmayabilirsiniz.

Karşıyaka ofisimiz ile iletişime geçerek şehiriçi veya şehirlerarası evden eve nakliyat, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi nakliye işlemleriniz için rezervasyon yaptırarak sorunsuz ve hasarsız bir taşıma için ilk adımı atmış olursunuz. Sizlere hizmet vermek için 7/24 çalışmaktayız. Bizlere iletişim numaralarımızdan istediğiniz an ulaşabilir, eşyalarınızın detaylı bilgisini vererek fiyat alabilir, uygun görmeniz durumunda ise taşıma tarihinizi netleştirebilirsiniz.

Evden eve taşımacılık hizmetlerimiz ile ilgili her türlü detayı web sayfamızda yazı ve görsellerle pekiştirerek beğeninize sunduk. Referanslarımıza bakmadan taşıma işleminiz için karar vermeyin!

Bir önceki yazımız olan Kartal Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları