Mersin

Mersin

Akdeniz bölgesinde yer alan Mersin ilimiz, Antalya, Karaman, Konya, Niğde, Adana illeri çevrilidir. Yavru Vatan olarak adlandırılan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine buradan Deniz yoluyla ulaşım sağlanmaktadır. Türkiye’nin en büyük limanı yine bu ilimizdedir. İlde Serbest Bölgenin olması başta Tekstil olmak üzere, Cam, Soda, Meyve Suyu gibi sektörlerde faaliyet gösteren birçok önemli fabrika bulunmaktadır.

Ticari hacmi yüksek olan bu ilimizde taşıma işlemleri de yoğun olarak görülmektedir. Gerek büyük kentlerden Mersin’e gerekse Mersin’den büyük illere evden eve taşıma işlemleri sıkça olmaktadır. Taşımaların büyük bir kısmını ekonomik sebeplerden dolayı göç olsa da, iş dolayısıyla Mersin’e taşımaların küçümsenmeyecek derecede olduğunu görüyoruz.

Firma olarak evden eve nakliyat sektörüne imza attığımız ilk günden bu yana İstanbul, Ankara ve İzmir’den Mersin ilimize ve Mersin’den yine bu 3 büyük şehrimize yüzlerce ev taşıma işlemi gerçekleştirdik. Taşımaların bir analizi çıkardığımızda yarısının ekonomik sebeplerden, diğer yarısının ise büyük firmalarda çalışan kişilerin çalıştığı kurumun Mersin’de olan iş yatırımlarını takip etmek ve orada gerçekleşen faaliyetlerin başında olması sebebi ile Mersin’e taşınması gerektiğinden olduğunu görüyoruz. Büyük firmalarda bu döngü sürekli böyle devam eder.

İşte tam bu noktada firmamız sizlere yorucu ve stresli olan taşıma işleminiz de çözüm ortağı olmaktadır. Yaklaşık 1000 km’lik bir mesafeye taşınıldığında her zaman nakliye firmaları tercih edilirken bir tereddüt yaşanır. Gerçekleştirdiğimiz başarılı nakliye organizasyonları sayesinde ve Referanslarımızdan aldığımız güç ile bu tereddütlerinizin yersiz olduğunu kanıtlamaktayız.

Mersin evden eve nakliyat hizmeti almak için bize telefonlarımızdan ulaşarak taşıma işleminiz için bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Web sayfamız aracılığı ile Araçlarımızı, Referanslarımızı ve müşterilerimiz tarafından yazılan Müşteri Yorumlarını inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ege Bölgesi Taşımacılık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları