Edirne

Edirne

EGETUR Nakliyat olarak İstanbul’dan Edirne’ye ve Edirne’den İstanbul’a gerçekleşecek ev taşıma işleminize talibiz. 1997 yılından beri İstanbul’da şehiriçi ve tüm Türkiye’ye şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma hizmetlerini profesyonel bir şekilde sorunsuz sunan firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Evden eve nakliyat sektöründe profesyonel hizmet veren firma bulmanın çok zor olduğu bu dönemde firmamız verdiği kaliteli hizmet ile tüm ülke genelinde yoğun talepler almaktadır.

İstanbul – Edirne arası taşımalarımız eşyanızın miktarı ve taşınacağınız apartmanın kat durumlarına göre 1 veya 2 günde gerçekleşmektedir. Hizmetlerimiz tüm mobilyalarınızın paketlenmesi, de-montaj ve montaj işlemlerinin yapılması, askıdaki elbiselerinizin özel yapılmış portatif dolaplarda taşınması, beyaz eşyalarınızın sökme ve takma işlemlerinin yapılması ve cam -porselen türü kırılacak eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi şeklinde olmaktadır.

Firmamız tüm taşımaları kendi reklam ve logolu araçlarıyla gerçekleştirmektedir. Kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır. Nakliye araçlarımız hepsi Markalarının en son modelleri olup, 5 yaşından büyük aracımız yoktur.

Sizlerde EGETUR‘la taşınan her müşterimiz gibi taşınmanın rahatlığını ve keyfini yaşamak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mersin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları