Ege Bölgesi Taşımacılık

Ege Bölgesi Taşımacılık

EGETUR Nakliyat olarak kuruluşumuzun ilk yıllarından bu yana siz değerli müşterilerimize Ege Bölgesi Taşıma hizmetleri vermeye devam ediyoruz. İstanbul’dan Ege bölgesine olan komple veya parsiyel eşya taşımalarınız da sizlere yardımcı olarak yükünüzü hafifletmekteyiz.

Eşya taşımak zor olduğu gibi şehirlerarası eşya taşımak çok daha zordur. İnternet ortamında şehirlerarası taşıma işlemlerinde sorun yaşayan yüzlerce şikayet okuyabilirsiniz. Nakliye maliyetleri her geçen gün arttığından bazı kötü niyetli veya kendini kurnaz olarak tanıtan nakliye firmaları müşteriye uygun fiyat vererek taşeron çalışan, ev nakliyesinden anlamayan amatör ve korsan firmalara eşyalarınızı belli bir komisyon karşılığında vererek taşımaktadırlar. Durum böyle olunca taşıma esnasında sizlerden hesapta olmayan bazı ekstra ödemeler talep edilir ve son dakikanın vermiş olduğu dezavantaj ile bu ödemeleri yapmak zorunda kalırsınız.

Durum sadece fazla ödeme yapmanız ile kalmaz, çünkü anlaşma sağladığınız rakam o kadar düşük ki bu rakama araç tek eşya için çıkartılmaz 2. eşya yüklenir ve doğal olarak eşyalarınız sizlere söz verilen zamanda tarafınıza teslim edilmez.

Bu yazımızı yazmaya başlarken aslında Ege bölgesi taşımacılık hizmetleri için sizlere bilgi vermekti amacımız fakat sektörde bu yaşananlar hem taşınanları hemde bizim gibi işini dürüst yapan Kurumsal nakliye firmaları etkilediği için yazmadan edemedik.

Sizlere sadece şu hatırlatmayı yapmak isteriz. Ev taşırken firmalar arası aşırı fiyat farklılıklarını sorgulamanız ve mutlaka Kurumsal nakliye firmalarıyla görüşmeniz olacaktır.

Firmamıza 7/24 ulaşarak sormak istediğiniz her türlü soruyu sorabilir, evinizin taşınması için bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Tavsiye başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları