Akdeniz Bölgesi Taşımacılık

Akdeniz Bölgesi Taşımacılık

Firmamız Akdeniz bölgesindeki tüm il ve ilçelere şehirlerarası evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetlerini yılın 365 günü vermektedir. Burdur, Isparta, Antalya, Mersin Adana, Hatay ve Kahramanmaraş illerine komple eşya taşıma veya az miktardaki kısmi eşya taşınmalarınızı firmamız aracılığı ile güvenli ve sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde ekonomik taşınmak için firmamız ile 1 hafta öncesinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. Taşıma işleminiz için onay vermeniz durumunda eşyalarınızın taşınması için her türlü paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri tarafımızca yapılmakta olup sizler sadece rahat ve sorunsuz gerçekleşen taşımanızın keyfini yaşamış olursunuz.

Firmamız Akdeniz bölgesindeki illere şehiriçi evden eve taşıma hizmeti sunmamaktadır. Akdeniz bölgesinden diğer illerimize veya diğer tüm illerimizden Akdeniz bölgesindeki illerimize şehirlerarası ev taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz tüm taşıma hizmetlerimiz sigortalıdır.

Ev taşıma işlemlerimizde eşya ambalajlama, mobilya ve beyaz eşya sökme ve montaj işlemleri personelimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Özellikle İstanbul ve İzmir’den Akdeniz bölgesine karşılıklı gerçekleşecek ev nakliyeleriniz de ev eşyalarınızı ekonomik fiyatlarla taşımaktayız.

Ekonomik fiyatlara taşınmak için firmamıza 7-10 öncesinde taşıma işleminiz için bilgi vermeniz gerekmektedir. Akdeniz bölgesi ev eşyası taşıma fiyatlarımız ve diğer nakliye hizmetlerimiz için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Sektörde edindiğimiz tecrübe ve deneyim sayesinde sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet sonucu sizlerden aldığımız güç ile yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz. Bizi bugünlere getiren en önemli değerin siz değerli müşterilerimiz olduğunun farkındayız. Bu sebeple firmamız müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir.

Sizleri de Referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Bir önceki yazımız olan Edirne başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Referanslarımızdan Bazıları